Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.6.2011 Poslední dobou jsem hodně vytížen kapelami Surt a Narchost, ve kterých účinkuji, ale v nejbližší bobě začnu pracovat na novém albu COA- Spiritual Plague.

Začátkem tohoto roku bylo u Svartgalgh Records vydáno album In Shadows and Forgotten.

 http://www.svartgalgh.nl

 

21.10.2010

Album Crown of Angmar - EP. je venku, je to materiál, který byl pořízen v lednu 2010 a zachycuje valku mezi Angmarem a Arnorem severními říšemi Tolkienovy středozemě. Je k dostání na CD-R s okopírovanými obaly za 25 ,-

25.7.2010

Split album je konečne venku. Pokud o něj má někdo zájem ať mě kontaktuje na e-mail.

ZMĚNA V SESTAVĚ!!!! Ke Crown of Angmar se připojil kytarista Thugg.

1.6.2010

Datum vydání split alba Čtyřlegie znesvěcení svatého kříže se kvůli finančním důvodům odkládá na 12.6. Dufám že se nebude muset odližit znovu-to se uvidí koncem týdne.

Release date of 4way split album Čtyřlegie znesvěcení svatého kříže is moved to 12.6.

12.5.2010

Skladba Inborn Evil z připravovaného alba In Shadows and Forgotten je ke stažení zde.

Song Inborn Evil from preparing album In Shadows and Forgotten is for dowland here.

11.5.2010

Tracklist na 4way split:

Interdikt

01 Introduction

02 Nový Černý Řád

03 Místo Jenž Bůh Opustil

04 Labyrint Světa

Norkterod

05 Povstání Nesvaté Krve

06 Očista Civilizace od Církve Svaté

07 Úrodné Období

08 Temná Zář Pentagramu

Nogrod

09 Plamen v Duši mé

10 Ave Satanas

11 V Říši Věčného Ledu

Crown of Angmar

12 Nuclear Fucking Hellglow

13 My Dream About Destruction

14 The Seventh Gate of Hell

15 Depressions and Madness

16 Smrt Ježíšova

5.5.2010

4way split s Nogrod, Norkterod a Interdikt znesvětí tenhle oprornej svět 6.6.!!!

S albem In Shadows and forgotten jsou neustále problémy, ale v nejbližší době umístím ukázku na myspace profil.

4 way split with Nogrod, Norkterod and Interdikt will rape this fuckin world in 6.6.!!!

I have still some problems with album In shadows and Forgotten, but in neer future I will put some songs from new album to myspace profil of Crown of Angmar.

24.03.2010

Lord Enthermontth se stal zpěvákem slovenské skupiny Aske.

Nové album In Shadows and Forgotten a 4way split spatří světlo světa v nejbližší době.

Lord Enthermontth is now vocalist of Slovakian horde Aske.

New album In Shadows and Forgotten and 4way split will rape this world in near future.

14.02.2010

Album In Shadows and Forgotten vyjde u holandského labelu Victory by Fire počítám někdy na jaře...

Skladby pro split s Angmarem jsou nahrané (2 ukázky jsou na bandzone) ted se bude řešit obal a vydání.

Příští týden nahrávám materiál pro split s Nogrodem... Chtěli bysme z toho udělat split 4 kapel Zatim sme 3 - Crown of Angmar, Nogrod a Interdikt... Pokud by nějaká kapela měla zájem at se ozve...

31.1.2010

Ukázka z připravovaného alba In Shadows and Forgotten je na MYSPACE profilu Crown of Angmar.

Do sekce diskografie byli umístěny texty z připravovaného splitu s Angmar. Texty jsou v češtině a pojednávají o válce mezi Angmarem a Arnorem. Příběh je založen na motivech z pána prstenů od J.R.R. Tolkiena a odehrává se přibližně o 2000 let dříve než je linie hlavního příběhu války o prsten...

28.1.2010

Zde je tracklist pro split vs. Angmar:

Here is tracklist for split vs. Angmar:

1.Prolog

2.Černokněžný král (Witch-king)

3.Černá koruna (Black crown)

4. Na pochodu(on the march)

5. Bitva o Amon Sul (Beatlle of Amon Sul)

24.1.2010

Konečně je hotové video ke skladbě Crown of Angmar. Bylo to natočeno před více než půl rokem takže tam ještě můžete vidět bývalého člena COA Deathangela.

16.1.2010

Stále se pracuje na albu In Shadows and Forgotten...

Dokončen materiál na split s mexickou kapelou Angmar...

Budu dělat split s plzeňskou kapelou Nogrod...

24.12.2009

Všechny skladby jsou odeslány na mix do Artep audio...

6.12.2009

Nahrávání alba In Shadows and Forgotten je u konce...

 

11.11.2009

Now I recording final version of new album In Shadows and Forgotten. I have some important news too: First on album will only 8 songs, but album still will have more than 45 minutes. On two tracks-´´Čistokrevná Bestie´´ and ´´Empty Souls of Damned´´ will be singing Artep from still title band and Artep will re-producing, re-mixing and re-mastering this album too!!! Date of release is in the stars I have no money no and I am still looking for label.

Právě nahrávám finální verzi nového alba In Shadows and Forgotten. Mám také pár důležitých novinek: Zaprvé na albu bude pouze 8 kompozic, 3 byly vyškrtnuty, protože nebyly dost dobré. Album však bude mít stále víc než 45 minut. Ve dvou skladbách bude ve zpěvech hostovat Artep ze stejnojmené kanadské skupiny a Artep bude také reprodukovat, remixovat a remasterovat album In Shadows and Forgotten. Datum vydání je ve hvězdách. Nemám peníze na to, abych ho vydal sám a zatím sem nesehnal žádný label.

Tracklist:

1 In Shadows and Forgotten

2 Art of War

3 Black Riders of Apocalypse

4 Inborn Evil

5 Čistokrevná Bestie(feat. Artep)

6 Stvrzeno Krví

7 No Compassion

8 Empty Souls of Damned(feat Artep)

31.10.2009

Pre-production of In Shadows and Forgotten is for free dowland here:http://www.jamendo.com/en/album/54617

Předprodukce několika skladeb z alba In Shadows and Forgotten je zdarma ke stažení zde:http://www.jamendo.com/en/album/54617

 

 7.10.2009

I started recording new album under title In Shadows and Forgotten. On this album will be 11 tracks and material will have around 60 minutes. Lyrics will be in english but 2 songs will have czech lyrics. I have one surprise for fans too...

Začal jsem nahrávat nové album pod názvem In Shadows and Forgotten. Na tomto albu bude 11 skladeb a materál bude mít okolo 60 minut. Texty budou převážně v angličtině, ale 2 skladby budou v češtině. Mám také jedno překvapení pro fanoušky...

19.8.2009

Christiany holocaust (split vs. Nefastus) is ready rape the world!!! Ask me for your copy at enthermontth@seznam.cz this album is own-self relesed on CD-R (for 50Kč/2,5euro) and this material have 24:07 minutes.

Split s Nefastusem pod názvem Christiany holocaust dokončen. Má 24:07 minut a je vydán na CD-R(samovydání) V česku je k dostání za  50Kč/2,5euro. Kontaktní email je enthermontth@seznam.cz . Na slovensku kontaktujte Nefastus...

 

17.8.2009

Smutná novina

Musel jsem vyhodit Deathangela z Crown of Angmar protože zanedbával své povinnosti.

Hledám nové druhy pro Crown of Angmar pokud by měl někdo zájem napište prosím na enthermontth@seznam.cz ukázky zašlu obratem...

 

15.7.2009

We have new photos. Next week we upload them here...

Včera jsme nafotily nové promo fotky. Příští týden snad budou umistěny na těchto stránkách...

 

18.6.2009

We´re rerecording our material for split with Nefatus now and we believe thet this split will be out early. We have mostly completed material for our new album too. So we have some problems with our video for track Crown of Angmar. Our free promo will be out in next weeks. We have NEW LINE-UP NOW!!! but now I don´t wanna tell you more. Info about new line-up will be early add to this web.

Právě znovu natáčíme náš materiál pro split s Nefastusem a věříme že to splitky už konečně brzo vyjde. Máme hotovou většinu materiálu pro připravované album In Shadows and Forgotten. Bohužel ale zatím neni sestříháno video ke skladbě Crown of Angmar. Naše free-promo vyjde během několika málo týdnů. Konečně další změna v sestavě!!! Ted' nechci řikat víc, počkejte si na další informace.

Stránky doplněny o sekci Links a připravuje se sekce Lyricks

 

25.4.2009

First recension for CD Ertenal Torment is here: http://metal.w3.sk/?recenzie-1&news_id=1662

New photos add...

První recenze na CD Ertenal Torment!!! Přečíst si ji můžete na:  http://metal.w3.sk/?recenzie-1&news_id=1662

Přidány nové fotky...

 

21.4.2009

Now we recording  new video for track Crown of Angmar!!! It will be completed in 2 weeks and after we would like release our FREE PROMO - all tracks will be for free dowland and in free distribution!!!!

Právě natáčíme video pro skladbu Crown of Angmar!!! Bude dokončeno během dvou týdnů a následně bude vydáno naše FREE PROMO - všechny skladby budou zdarme ke stažení a zdarma v distribuci!!!!!

                                          Hail Satan      Lord Enthermontth

8.4.2009

Videoklip Dark Gods Worshiping byl dokončen. Kvůli osobním problémům kytarysty DeathAngela jsme museli přetat zkoušet, ale brzy snad opět začneme. Nyní lord Enthermontth začíná psát nový materiál pro album In Shadown and Forgotten. Zatím jsou kompelní 3 skladby - In Shadown and Forgotten, Art of War a Cunt666@hell.com. Nové album bude pravděpodobně obsahovat opět 11 skladeb a pokud se nám podaří rychle sehnat bubeníka mohli basme toto album natočit již v létě.

SHÁNÍME BUBENÍKA POKUD MÁ NĚKDO ZÁJEM KONTAKTUJTE NÁS NA enthermontth@seznam.cz .

 

16.3.2009

Lord Enthermontth dokončil demo svého so'lového projektu Dark Methodism a vrací se do Crown of Angmar. Nyní Crown of Angmar pilně zkouší a začínají se psát nové skladby. Už brzy by měly být i první koncerty. Na mrtvém bodě však zůstal videoklip ke skladbě Dark Gods Worshiping, ale snad se nám ho brzo podaří sestříhat.

V sekci mp3 jsou zdarma ke stažení dvě skladby z alba ertenal Torment a ve fotogalerii přibyly nové fotky.

 

19.1. 2009 

Dokončena konečná verze skladeb pro split with Nefastus, který snad již brzy vyjde. Ke Crown of Angmar se připojil novy kytarista DeathAngel. Nyní Lord Enthermontth pracuje na svém solovem projektu Dark Methodism a jeho prvním demu Frost Pagan Winter, ale již v březnu Crown of Angmar začíná zkoušet v nové sestavě a začne plánovat koncerty pro podporu alba Ertenal Torment.

24.12.2008

Nové album Ertenal Torment je vydáno v nákladu 666 kopií. Ukázky budou již brzy na našem profilu na myspace. Objednavejte ho na enthermontth@seznam.cz. Album obsahuje 11 kompozic plných surového black metalu. Abum vyjde jako samovydání u Crown of Angmar. Jde opět o undrgroundovou tvorbu, která navazeje na projekt Angmar. Těšit se mužete na chladný surový zvuk, většina skladeb je ve velmi rychlém tempu. Zpěvem se Lord Enthermontth po malých experimentech vrací opět do období prvního dema projektu Angmar - The Ancient Cult of Hypocrisy. Všechny nástroje, zpěvy a programing má zase na svědomí Lord Enthermontth, texty se zabývají Satanismem, křest'anskými zločiny, démony, černou magií, smilstvem a kacířstvím. Doufám že vás album zaujme. Díky všem kteří podořily, podporují, nebo podpoří Crown of Angmar.

11.10.2008

Rozhodl jsem se změnit název kapely, protože jsem narazil na dvě skupiny, které se jmenují stejně. Nynější název je tedy CROWN OF ANGMAR.

Nefastus už bude mít brzy nahranou svoji část SPLIT alba.

!!!!! 1. ALBUM !!!!! s názvem ERTENAL TORMENT vyjde 21.11.2008!!! více informací zveřejním během několika málo týdnů týdnů. Album In Shadows and Forgotten bude pravděpodobně vydáno v září 2009.